Menu

Email: SakulRaider@seznam.cz

Servery:

Dnes návštěv: 350  On-line: 10

O mně + Kontakty

O mně

 - Životopis

Ulož.to - sdílejte snadno data

Začneme nejspíš jménem

Takže pro ty co mne neznají, ale chtěli by, tu mám tento krátký životopis, který Vám nastíní nějaké informace o mě. Jak je napsáno v nadpisu, moje jméno je: Sakul, SakulRaider, Lukáš Libáň a nebo jen Lukáš Kořínek. Můžete si vybrat co chcete. Z toho je pomalu jasné i bydliště. No ano je to malé městečko Libáň. Ti, kdo jsou pozorní a trochu jim to pálí již mají přesné údaje o tom, kde toto městečko leží a dokonce již znají i moji přesnou adresu. Tu nebudu přímo prozrazovat a budu se tvářit, že je to veliké tajemství. Nebo, že by nebylo? No nevím, ale musím zachovat jistou míru utajení. Přecejenom po netu se pohybují různá individua a tak není dobré prozrazovat vše. I když na druhou stranu je otázka jestli má smysl něco tajit? Radši se hneme dál a to dál je vlastně něco co se stalo už dávno.

Místo a datum narození

Ano to je další údaj, který by mohl někoho zajímat. Situace je taková, že místo narození je celkem jasné, takže to nebudu nijak okecávat a zdržovat a rovnou tunapíšu to místo. Takže místem mého narození je okresní město. Musím trochu zahloubat, které to vlastně je. A, už se mi to vybavuje. Takže Jičín je to město. Ale to nám to dalo než jsme se sem prokousali. Nevadí, jedeme dál. Datum narození. A to je trochu problém. Už to nějakej ten pátek je a tak si dost špatně vybavuju, kdy to vlastně bylo. Není se čemu divit. Po narození jsem měl pár let docela slušné okno a tak určení přesného data je dost problém. Nu což, třeba někomu bude stačit rok. To je sice také docela přesný údaj, když vezmeme v potaz tuto problematiku určení, kterou se tu snažím nastínit. Takže bylo to někdy kolem roku 1980+- autobus. Vida jak se nám pomaloučku a polehoučku začíná tato skládačka rovnat do nějakého zatím sice nejasného obrazu.

Období temna

Poté co jsme dali dohromady to narození a dokonce i místo, nastalo v mém životě období temna. Tady asi není nic moc co napsat, pač mám několikaleté okno a zase psát sem něco z doslechu, podle mne není to pravé. Takže se asi schodnem na tom, že toto období prozatím přeskočíme. Samozřejmě, pokud se mi něco důležitého z tohoto období temna vybaví zcela určitě Vás budu informovat.

Začátek je vždycky těžký

Po období temna, nastalo období, na které si již matně vzpomínám a občas bych se i chtěl do tohoto času vrátit. Před tím, než jsem šel do školy, tak jsem nějaký ten rok navštěvoval předškolní učiliště, které se běžně nazívá školka. Ne, že bych si nějak přesně něco pamatoval, ale co si pamatuju je, jak jsme vždy po obědě museli asi 2 hodiny spát. V té době jak si matně pamatuji mne to dvakrát nebralo a tak to snámi soudružky vychovatelky měly asi těžké. Dnes bych se do této doby klidně vrátil a po obědě bych nejspíš neměl problém si na pár hodinek zdřímnout. Ale to už asi zabíhám do přílišných podrobností. Takže spátky k časové linii. Do školy jsem nastoupil o rok později. Asi sem se tam zrovna moc netěšil. A opravdu nebylo o co stát. Naštěstí se mi podařilo nějak prokousat všemi osmi lety povinné školní docházky. Musím se přiznat, že jsem nebyl nijak nadaný student a učit se mi nechtělo. Což má samozřejmě následky i zde,kde můžete pozorovat jisté nesrovnalosti s i a y. Osobně bych to trochu ujednotil a zjednodušil a psal až na jasné vyjýmki toto i. Ale toto mé přání se mi nesplní a tak to holt musíte nějak přežít.

Hurá do světa

Při výběru kam dál a na jaké povolání se připravovat, byla volba celkem jasná. Protože mne celkem dost zaujala elektrika a elektroika, tak padla volba na Elektrikáře. Tudíš pro mne ideální se zdálo být SOU Škoda Mladá Boleslav. Tam jsem strávil další tři roky a když se rozhodovalo jestli zůstat ještě další dva roky, dopadlo to tak, že nikoli. Už jsem neměl sil pač předměty, které mne extrémě repliky hodinek breitling nezaujaly byly matematika, angličtina a samozřejmě čeština. Z angličtiny se mi ježily všechny chlupy na těle a tak jsem se raději zapojil do pracovního procesu. No a když už jsem se vyučil pro Škoda auto,tak jsem tam i nastoupil.

A to by mohlo stačit

Prozatím uznávám, že informací je dostatek a pokud by někdo chtěl nějaké další, musí si je holt na netu vyhledat. Od doby co působím na netu jsem se zapojil do různých aktivit a to včetně návrhů vlastních her, webových stránek, paradoxně i překladů různých programů a manuálů. A že to nebyly nijak malé a krátké manuály, ale celkem rozsáhlá díla o stovkách stran A4. Ale to je vše již z novodobé historie a ta se dá na netu dohledat, takže Vám nechám prostor k vyniknutí při shromažďování informací, které Vás třeba mohou zajímat. Nicméně dost toho je právě na tomto webu a tak nemusíte chodit nikam daleko.

 

Můj Youtube kanál:

fb-large.png, 5,8kB
Copyright © Resi-Design 2017 www.baratovestidos.com.
TOPlist