Menu

Email: SakulRaider@seznam.cz

Servery:

Dnes návštěv: 309  On-line: 2

Počítače

Android

 - Hry (Tower Defense)

Ulož.to - sdílejte snadno data

 

Tower Raiders

 

Tower Raiders
Gianormous Games, LLC
Verze: 1.18
Velikost: 4,7MB
Android: 2.0+

ZDARMA
   
74,91 Kč

Dlouho jsem odolával dát si do telefonu nějakou tu hru. Když už jsem si však pořídil telefon s Androidem je velmi snadné procházet všechny ty aplikace v Marketu z toho nevijímaje ani hry. Pro mne se staly optimální hry tipu Tower Defense, které se na telefonu velmi dobře ovládají a přitom jsou dost dobře graficky propracované. Takže první taková, kterou chci představit je Tower Raiders:

 

 

Tato hra je k dispozici ve dvou verzích a to FREE a GOLD. Free jak už název napovídá je takové demo, které je zdarma a je v něm dostupných asi 5 prvních levelů. To bohatě na odskoušení hry stačí a pokud se Vám zalíbí můžete si koupit plnou verzi Gold. Plná verze pak odemiká zbylé levely, kterých je 24 + 5 bonusových. Hra v sobě skýtá mnoho bonusů ve formě nových zbraní, jejich vylepšení a tak dále. Prostě v této kategorii her je to asi to nejlepší co se dá hrát, čemuž nasvědčují i její hodnocení. Video ukázka je níže:

Tower Raiders 2

 

Tower Raiders 2
Gianormous Games, LLC
Verze: 1.06
Velikost: 6,4MB
Android: 2.0+

ZDARMA
   
93,68 Kč

Další hrou je jak jinak opět Tower Raiders, tentokráte, ale její pokračování, které dostálo mnoha vylepšení a doplnění. Pár obrázků pro porovnání následuje:

 

 

Opět tu máme dvě verze a to zdarma a placenou. Zde se nic nemění a zase ta zdarma má odemčeno 5 prvních levelů a po zakoupení plné verze se nám odemknou všechny levely, kterých je opět 24. Takže pokud si hru rozehrajete ve verzi Free a poté zakoupíte plnou verzi máte už v této plné verzi odehrané levely z Free verze, takže je nemusíte hrát znova. Tentokráte tu však nemáme bonusové levely, ale místo nich jsou jiné bonusy ve formě sbírání různých pohárů, což Vám odemkne další možnosti vylepšování zbraní a nákupu nových. Takový orbitální laser dokáže přismažit nejednoho nepřítele. Navíc je toto pokračování propojeno i s prvním dílem, takže pokud například dokončíte celou hru prvního dílu promítne se to i zde ve dvojce a dostanete nějaké bonusy. Prostě toto propojení a propracování je úžasné a hra Vám přinese hodiny pořádné akce. Video ukázka následuje:

Empire defense

 

Empire defense
GoodTeam
Verze: 1.1.7
Velikost: 6,4MB
Android: 1.6+

ZDARMA

Obě předchozí hry byly se zbraněmi budoucnosti, tentokráte tu máme zase hru se šípy a kanóny. Hra je hodně podobná těm předchozím, ale odehrává se ve zcela jiném prostředí. Takže pokud Vás předchozí hry zaujaly určitě Vás zaujme i tato. Opět několik obrázků pro srovnání:

 
 
Tady jsem si dovolil ukázku mého scóre v první mapě Plain na obtížnost Very Hard:

 

Výhodou této hry je asi to, že je zdarma. Prakticky není nijak omezena. Avšak jakýkoli postup ve hře a její vylepšování je závislé na sbírání jakýchsi krystalů. Ty dostáváte za každou dohranou mapu a je vždy zohledněno skóre, obtížnost na kterou hrajete a dalších několik faktorů. Za krystaly si pak můžete kupovat nové zbraně, stávající vylepšovat a hlavně můžete si kupovat nové herní mapy. Opět máme k dispozici možnost sbírání různých pohárů (ocenění), takže můžete soupeřit s kamarády, kdo dosáhne jejvyšších ocenění. Pokud nechcete krystaly šetřit, máte možnost si je za peníze prostě koupit. Opět i tato hra Vám vydrží na dlouhé hodiny hraní.
Ještě pro inspiraci krátká video ukázka:

Medieval Castle Defense

 

Medieval Castle Defense
Kanak
Verze: 1.1.15
Velikost: 12,0MB
Android: 1.6+

ZDARMA

Další zajímavá hra trochu se podobající té předchozí je Medieval Castle Defense. Opět nabízí mnohá vylepšování, je zdarma a obsahuje oproti té předchozí celkem dost levelů, které jsou čím dál tím těžší a těžší. Takže je nutné správně volit zbraně. Pár obrázků pro inspiraci a ukázku nejdete níže:

 

 

Samozřejmě nesmí chybět ani video ukázka, takže se můžete podívat jak to vypadá v praxi:

 

Můj Youtube kanál:

fb-large.png, 5,8kB
Copyright © Resi-Design 2017 www.baratovestidos.com.
TOPlist