Menu

Email: SakulRaider@seznam.cz

Servery:

Dnes návštěv: 370  On-line: 2

Počítače

Android

 - Aplikace (ELEKTRO)

Ulož.to - sdílejte snadno data

 

ElectroDroid

 

ElectroDroid
Demetrio Iero
Verze: 2.4.1
Velikost: 1,3MB
Android: 1.6+

ZDARMA
   
48,14 Kč

Prvním a velmi zajímavím programem je ElectroDroid. Tento prográmek toho v sobě skrývá opravdu mnoho a to od převodníku čárových kódů, přes zapojení jednotlivých konektorů a obvodů, až po různé karkulátory pro výpočty rezistorů, atabilizátorů, zesilovačů a mnohého dalšího. Toto je skutečně jen zlomek toho co tento prográmek, který je zcela zdarma zvládá. Možná i trochu napoví pár obrázků:

 

 

Sám ho používám už pěkně dlouho a už mnohokrát jsem využil jeho služeb. Navíc autor neustále program zdokonaluje a doplňuje, takže stále přibívají nové funkce. Tento program je též ve verzi PRO, která je placená. Funkčně je naprosto stejná jako neplacená varianta, jen se nezobrazují reklamy. Je to vlastně verze jejímž zakoupením můžete ocenit snahu autora a tak ho podpořit v dalším vývoji.

DTMF

 

DTMF
Wolphi LLC
Verze: 1.11
Velikost: 558KB
Android: 2.1+

43,39 Kč

Poměrně nedávno jsem řešil vcelku zapeklitý problém. Při vývoji řídící jednotky městského rozhlasu jsem potřeboval pro účely testování nějaký DTMF dialer. Sám sice vlastním jeden ještě z dob, kdy jsem aktivně využíval CB pásma a ovládal jím svoji stanici, ale tento bohužel není vybaven kompletní klávesnicí a tak tam chybí znaky A-D. Tyto znaky se sice v běžném provozu nepoužívají, ale já je bohužel pro ovládání řídící jednotky potřeboval. Proto jsem si našel na internetu zajímavý prográmek, který umí generovat všechny tóny DTMF Dial Tone Generator. Tento prográmek pracuje v prostředí Windows a pro testování DTMF dekodéru je optimální. Bohužel jeho přenositelnost a použití v terénu je dána použitým počítačem, na kterém tento program běží. Proto jsem zapátral i v Android Marketu po něčem co by mi vyhovovalo.
A skutečně v marketu je spousta programů pro vysílání DTMF znaků. Bohužel většina jich nemá také kompletní klávesnici a znaky A-D chybí. Když už jsem konečně sehnal něco, co požadované funkce mělo, zase byl problém s generováním zvuku. Mám totiž nastaveno zvukové zvíraznění stisku klávesi, což se negativně promítalo do generovaného tónu. Navíc tyto jednoduché programy neměli možnost spouštět sekvenci v dávce a už vůbec nebylo možné nastavovat parametry generování tónů. Nakonec jsem našel tento program:

   

 

Bohužel tento program není zdarma, ale stojí necelých 50Kč. Ovšem nedá se ani zdaleka srovnávat s podobnými programy, které jsou zdarma. Má plnohodnotnou klávesnici a umožňuje uložení až 9 čísel do paměti a pak následné generování sekvence tónů z této paměti. Samozřejmě je možno generovat znaky klasicky vyťukáním na klávesnici. Nechybí ani nastavení generování tónů, kdy je možné nastavit jak délku tak i mezeru.
Jako takovou třešničkou na dortě je pak funkce Enkodéru. V tomto režimu pomocí mikrofonu telefonu poslouchá a převádí veškeré tóny zase spět na čísla, což se hodí, když potřebujete zjistit cože za čísla se to šíří éterem. Prostě z tohoto programu jsem zcela nadšen a vůbec nelituji peněz, které jsem za něj zaplatil. Za tuto částku dostanete naprosto výtečný program s nadstandardními funkcemi.

 

Můj Youtube kanál:

fb-large.png, 5,8kB
Copyright © Resi-Design 2017 www.baratovestidos.com.
TOPlist