Menu

Email: SakulRaider@seznam.cz

Servery:

Dnes návštěv: 229  On-line: 4

Počítače

Android

 - Aplikace (RŮZNÉ)

Ulož.to - sdílejte snadno data

 

 

ES File Explorer

 

ES File Explorer
EStrongs Inc.
Verze: 1.6.0.8
Velikost: 2MB
Android: 1.6+

ZDARMA

Tento prográmek snad nemůže chybět v žádném Android zařízení. Osobně si tedy nedokážu představit jak bych bez něho mohl fungovat. Jde vlastně o klasického správce souborů, který ovšem jde mnohem dále a zvládá i ty nadstandardní funkce, přičemž si ovšem zachovává jednoduchost a hlavně přehlednost. Z větší části je i počeštěn, ale to nehraje až takovou roli. Opět několik obrázků pro inspiraci:

   

 

Mě osobně nejvíc těší možnost propojení s jakýmkoli počítačem přes Sambu a tak zdílet jakékoli soubory v mém normálním PC s telefonem. Čímž nemusím řešit nějaké propojování kabelem, prostě zapnu WIFI a jsem připojen a můžu do PC stahovat natočená videa. Jediná drobná vada na kráse by mohla být nemožnost z PC prohlížet soubory v tejefonu, ale k tomu mám jiné programy. Dále samozřejmě tento program zvládá FTP, ačkoliv i zde jsem shledal jeden nedostatek a to, že můj FTP server je nějak nekompatibilní, neb se můžu připojit pouze jako Anonimus, ale pod heslem mi to nezobrazí žádné soubory. Ale to bude nejspíš moje chyba v nastavení mého FTP. Všechny jiné FTP servery co používám fungují normálně. No a poslední věc co bych zmínil je propojení s Cloudem a to konkrétně BOX, DropBOX a SugarSync, takže to máte při jednom a nemusíte používat pro každý server speciální aplikaci. Navíc každou chvíli jsou vydávány aktualizace, které přinášejí nové funkce a staré zlepšují.

Barcode Scanner

 

Barcode Scanner
ZXing Team
Verze: 3.72
Velikost: 589KB
Android: 1.5+

ZDARMA

Když jsem začal zde dávat odkazy na různé prográmky pro systém Android, je i u každé aplikace QR kód, který Vám umožní aplikaci ihned vyhledat v Marketu. Ovšem pouze za předpokladu, že máte čtečku těchto QR kódů. No a právě proto je tu tato čtečka nejen QR kódů, ale prakticky všech čárových kódů. Pár ukázek níže:

   

 

Opět i tento prográmek se mi velmi osvědčil a tak ho můžu doporučit. Skenuje velmi rychle a to i špatně čitelné nebo poškozené kódy. Po naskenování Vám dá možnost další akce. Můžete například vyhledávat produkt přímo na webu, zdílet pomocí Emailu nebo SMS, v případě načtené vizitky pak třeba uložit do kontaktů nebo přímo volat nebo posílat Email či SMS. Vzkutku toho umí víc než dost. V neposlední řadě pak i generovat QR kódy pro zdílení a čtení informací dalším telefonem.

 

Můj Youtube kanál:

fb-large.png, 5,8kB
Copyright © Resi-Design 2017 www.baratovestidos.com.
TOPlist